Strona główna  >  Ogłoszenia o naborze do pracy  >  Rozstrzygnięte  >  2013

Ogłoszenia o naborze do pracy rozstrzygnięte z 2013 rokuOgłoszenia o naborze o pozycjach 1 - 3 (z 3)wybrany kandydat: Edyta Deja, Mrocza 
uzasadnienie wyboru: Kandydatka spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko pracy, którego nabór dotyczy. Wyniki postępowania kwalifikacyjnego oraz przygotowanie zawodowe pozwalają stwierdzić, że kandydatka posiada niezbędną wiedzę merytoryczną i wymagane doświadczenie zawodowe do pracy na stanowisku ds. księgowości – wydatków budżetowych w Referacie Finansów Urzędu Gminy w Sicienku.

stanowisko:

Stanowisko ds. księgowości- wydatków budżetowych

miejsce pracy: Referat Finansów Urzędu Gminy w Sicienku
termin składania dokumentów: 27 listopada 2013  24:00

wybrany kandydat: Dorota Matyka, Szczutki 
uzasadnienie wyboru: Kandydatka spełnia wszystkie wymagania kwalifikacyjne określone w ogłoszeniu o naborze wymagane na stanowisku pracy, którego dotyczy nabór. Uzyskała najwyższą ocenę podczas przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego. Posiada niezbędną wiedzę merytoryczną do pracy na stanowisku ds. poboru i egzekucji opłaty zagospodarowanie odpadami komunalnymi w Referacie Finansów Urzędu Gminy w Sicienku.

stanowisko:

Stanowisko ds. poboru i egzekucji opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

miejsce pracy: Referat Finansów Urzędu Gminy w Sicienku
termin składania dokumentów: 22 kwietnia 2013  15:30

wybrany kandydat: Agata Kasprzyk, Sicienko 
uzasadnienie wyboru: Kandydatka spełnia wszystkie wymagania kwalifikacyjne określone w ogłoszeniu o naborze wymagane na stanowisku pracy, którego dotyczy nabór. Uzyskała najwyższą ocenę podczas przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego. Posiada niezbędną wiedzę merytoryczną do pracy na stanowisku ds. gospodarowania odpadami komunalnymi w Referacie Gospodarki Komunalnej Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy w Sicienku.

stanowisko:

Stanowisko ds. gospodarowania odpadami komunalnymi

miejsce pracy: Referat Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy w Sicienku
termin składania dokumentów: 22 kwietnia 2013  15:30

Ogłoszenia o naborze o pozycjach 1 - 3 (z 3)